Yeni Volkswagen CC 2013 Model Özellikleri, Donanımı ve Yorumları

Volkswagen-CC

Volkswagen Passat CC 2008 yılında ilk üretildiği zamanda, 30.000 ile 40.000 dolar ve euro sınıfında dünyanın ilk dört kapılı coupe model otomobili oldu. Bu segment otomobil hızlı bir şekilde gelişti. Bugüne kadar, dünya çapında yaklaşık 270.000 kişi passat cc’nin şık hatları ve geniş yapısını kullandı.

Volkswagen 2011 Los Angeles Auto Show’da popüler iş aracının teknik ve görsel güncelleştirilmiş bir sürümünü sunuyor. Yeni ön ve arka tasarıma sahip, yeni Volkswagen CC tasarımı otomotili lüks sınıfına karşı daha cesur bir hale getiriyor. Statik viraj lambaları ile bi-xenon farlar ve yeni LED arka aydınlatma tasarımı gibi özellikleri standart donanımında içeriyor. Ayrıca standart olarak yorgunluk algılama, RCD 310 radyo-CD sistemi, paslanmaz çelik kapı eşik plakaları ve ek ön arka ayarı ile ön koltukta emniyet için kafalıklar mevcuttur. Bu arada, entegre masaj fonksiyonu ile iklim koltuk konforunu optimize eder.

Yeni Volkswagen Passat CC daha zarif ancak daha dinamik bir görüntüye sahip olmuştur. Yeni alaşım jantlar ve araba renklerı diğer dış değişiklikleri kusursuz tamamlamıştır. Dış donanımı özetlemek gerekirse; phoenix alüminyum jantlar, arka LED aydınlatma, Xenon farlar ve far yıkama sistemi, gündüz sürüş farları, elektrikli, ısıtmalı ve çevresel aydınlatmalı yan aynalar, krom kaplamalı ön radyatör ızgarası, ön sis farları ön plana çıkmaktadır.

 

Yeni Volkswagen CC Modelleri

Volkswagen CC 1.4 TSI DSG

Volkswagen CC 2.0 TDI

Volkswagen CC 2.0 TSI