Yeni Renault Laguna Özellikleri ve Donanımı

Renault-Laguna_2011-1

 

Yeni Renault Laguna, daha iddialı daha stil sahibi otomobil olarak karşımıza çıkıyor. Yeni sedefli siyah ızgara için kırpma ek krom gibi detaylar ile birlikte siyah maske ‘göz kapağı’ farlar bulunuyor. Modeli açıkça daha dinamik bir duruş sergiliyor. Yeni Renault Laguna daha eğlenceli bir araba ayrıca sürerken zevk almanızı sağlıyor.

Yeni Bir Ön-Arka Tasarım,

Yeni Renault Laguna’da ön kısım daha iddialı görünüyor. Yeni Renault Laguna performans olarak dahi eski modellerine göre fark açıcı üstünlük sergiliyor. Bagaj kapağı nispeten yüksek konumda bulunuyor. Otomobilin dinamik genel duruşuna katkıda bulunurken ayrıca farklı bir arka aydınlatma sağlıyor. Yeni Renault Laguna Estate olan dik eğimli arka pencere ve üzerinden akan sportif çizgiler aracın profil tavan çubukları ile güçlendirilmiş sansasyon yaratan yan arka cam formu ile dikkat çekiyor.

Yeni Renault Laguna Sürücülere yeni sportif, mixedmaterial döşemeler ile hitap etmektedir. Kabin detayları (görünür pano kaporta, krom havalandırma çerçeveleri) ve iç donanımı için seçilmiş renkleri titizlik ile seçilmiştir. Malzemeler sadece daha iyi hizmet verebilmek için kalite izlenimine tutulmuştur. Yeni Renault Laguna kısa zamanda sürücü dostu olduğunu kanıtlayıp güven verici otomobil olmaya hak kazanmıştır. Radyo ve navigasyon sistemi ise mükemmel entegre edilmiştir.

Sürüş Keyfi,

Yeni Renault Laguna gerçek bir sürüş keyfi sunmak için tasarlanmıştır. Yakıt tasarruflu powerplants motor ve geniş etkileyici kasadan yararlanılmıştır. 4 kontrol şasi ve dört tekerlek direksiyon sistemi ile donatılmıştır. Bu donanımlar sayesinde Yeni Renault Laguna daha güvenli daha keyifli ve daha verimli on-road performansa sahiptir. Yeni Renault Laguna’da dCi 130, dCi 150 ve dCi 175 çekirdek menzilli motorlar (otomatik şanzuman ile) sürücü isteklerine göre tercihlerine sunulmuştur.

 

Yeni Renault Laguna Resimleri

Yeni Renault Laguna Videosu