• Home »
  • Opel »
  • Yeni Opel Cascada 2013 Model Özellikleri, Donanımı ve Yorumları

Yeni Opel Cascada 2013 Model Özellikleri, Donanımı ve Yorumları

Opel Cascada-05

Yeni Opel Cascada zarif hali ile prestijli orta büyüklükteki saflarına katıldı. Dört kişilik soft-top çekyatlarda prim üreticilerinin modelleri hakim. Dört yıl sonunda Kadett ve Astra modellerinden elde kompakt cabriolet birkaç kuşak sonra, Opel kendi adı ve kimliği ile tamamen yeni bir model yarattı. 4.70 metre uzunluğunda siluete sahip Cascada orta boy segmentinde ana üreticiden dönüştürülebilir. Sonuç olarak, kendi sınıfındaki tüm rakiplerinden çok daha uygun fiyata açık hava sürüş eğlencesi sunuyor.

Opel Cascada modern teknolojilerin kesinlikle çağdaş ve ferahlatıcı bir şekilde ele alınarak Opel’in zengin geleneğinden yararlanıyor.

Zarif, akan tasarımı, dört yetişkin için cömert alanı, eşsiz bir çalışma mekanizması, prim döşeme ve donanım seçenekleri ile yumuşak üst ve ileri teknolojilerin kullanımı ile ön plana çıkmaktadır. 4.686 mm ve albenili tasarım uzunluğui le Opel Cascada açıkça orta boy sedan segmentinde uyuyor. Saf kumaş tavan şıklığı, olağanüstü kumaş tavan kalitesi ve işlevi, mükemmel gövde sertliği ve şasi teknolojisi, yüksek konfor ve müzik ve bilgi sistemleri, geniş kapsamlı sürüş asistanı sistemleri, hiçbir şeyden ödün vermeyen pasif güvenlik önlemleri ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.

Yeni Opel Cascada Modelleri

 

  • Opel Cascada 1.6 XHT Cosmo
  • Opel Cascada 2.0 DTH Cosmo