Yeni Kasa Volkswagen Polo 2014 Model Özellikleri, Donanımı ve Yorumları

Yeni Volkswagen Polo-09

 

Volkswagen Polo yaklaşık üretilen 14 milyon adet ile dünyanın en çok satan supermını arabalardan biridir. Supermini araba en azından Almanya’daki Polo sınıfının resmi adı haline gelmiştir. Otomotiv sektöründe B segmentinin uluslararası jargonu bu şekilde geçmektedir. Ne olursa olsun Segment adı, kompakt boyutları, cazip fiyatlar ve iyi yakıt ekonomisi değerleri ile Polo hakkında olumsuz bir düşünce yoktur. Yeni 2014 model Volkswagen Polo’da önemli ölçüde teknik güncellenme mevcuttur. Yeni AB-6 motorları ve Volkswagen Polo eğlence ve destek sistemleri ile ileriye doğru çok büyük adımlar attı. Yeni kasa Polo da bütün motor aralığı yeniden yapıldı. Yaklaşık yüzde 21 olarak yakıt ekonomisinde iyileştirmeler yapılmıştır.

Yeni Polo TDI BlueMotion yeni bir rekor kırdı. 3.2 l / 100 km (82 g / km CO2) bir kombine yakıt tüketimi ile bu gezegendeki yakıt tasarruflu araçların başında gelir.

2014 Volkswagen Polo da kendi sınıfında benzersiz kolaylıklar ve güvenlik fonksiyonlarının etkileyici bir yelpazesi ile rekabette olan üstünlüğünü arttırır hale gelmiştir. Ayrıca model bazında Polo Trendline standart olarak K7 farlar ile donatılmıştır. 2014 sonbaharda başlayan Polo da farklı LED farlar ile görücüye çıkan ilk kompakt otomobillerinden biri olacak. Piyasa açılışından hemen sonra kullanılabilir ve yeniden tasarlanmış özelliği H7 teknolojisi ile çift yuvarlak farlar (Polo Comfortline standart) vardır.

Yeni Volkswagen Polo 2014 Resimleri

Yeni Kasa Volkswagen Polo 2014 İç Dış Detaylı Tanıtım Videosu

2014 Yılın Satış Hattında Olan Yeni Kasa Volkswagen Polo Çeşitleri

  • Volkswagen Polo Fiyatları
  • Volkswagen Polo 1.0 Trendline
  • Volkswagen Polo 1.2 TSI Comfortline
  • Volkswagen Polo 1.2 TSI Comfortline DSG
  • Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline
  • Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline DSG
  • Volkswagen Polo 1.4 TDI Trendline