Yeni Kasa Volkswagen Passat Variant 2015 Model Özellikleri, Donanımı ve Yorumları

2015 Volkswagen Passat Variant-03

Yeni Passat Variant’ta ilk olarak, Volkswagen’in etkileyici gücü olan tasarım yüksek düzeyde emek harcanarak kombine şık bir tasarıma ulaşmıştır. Volkswagen Passat Variant’ta tasarım sadece moda için değil çağdaş bir görünüm kazanması için de amaçlanmıştır. ICT çağında etkili olacak bir tasarıma imza atılmıştır. ICT fonksiyonel erdemleri bütün korurken, Passat gözle varlığı, dinamizm ve seçkinlik kazandırmıştır. Yeni Passat Variant Volkswagen sınıfında netlik ve gücü ile yüksek öğretime geçiş köprüsü olarak gözlenmiştir. Bu geçiş nedeniyle orta ara bulucular ve prim sınıfları ara bulucular ve B, C segmentlerinde en başarılı Alman işi olarak Passat business class yeni bir türü temsil ediyor.

Model serisinin üslup Evrimi,

Volkswagen Passat onlarca yıl fırını mükemmelleştirmek amacıyla üretilmiştir. Volkswagen’de, Passat B sınıfı olarak nitelendirilen orta sınıf otomobillere aittir. Geriye dönüp bakıldığında, otomobilin stili öncelikle 1996 B5 modeli ve 1973 B1 orijinal modeli olmak üzere her Passat serisinden etkilenmiştir. Volkswagen Passat Variant bir paradigma değişimini tanıttı.

Vokswagen Passat Variant iç donamı ile ailelere hitap ettiğini bir kez daha gösterdi. 1/3 – 2/3 katlanabilir arka koltuklar, 6’lı CD değiştirici (Radyoya entegre), ‘Matera’ koltuk döşemesi, alcantra deri döşeme, ayak bölgesi aydınlatma, arka koltuklardan bagaja ulaşma bölümü, soğutmalı torpido gözü, yükseklik ayarlı ön koltuklar gibi özellikleri sayesinde konforlu yolculuklar sizi bekliyor.

Volkswagen Passat Variant Çeşitleri

  • Volkswagen Passat Variant 1.4 TSI Comfortline
  • Volkswagen Passat Variant 1.4 TSI Comfortline DSG
  • Volkswagen Passat Variant 1.4 TSI Highline DSG
  • Volkswagen Passat Variant 1.6 TDI Comfortline
  • Volkswagen Passat Variant 1.6 TDI Highline
  • Volkswagen Passat Variant 2.0 TDI Comfortline
  • Volkswagen Passat Variant 2.0 TDI Highline DSG