Yeni Kasa Hyundai i20 2015 Model Çıktı!

Yeni Kasa Hyundai i20 2015_02

Yeni Kasa i20 lansmanı ile, Hyundai Motor Europe orijinal i20 popülerlik bakımından en çok satan otomobillerinden birini yapmıştır. 2002 yılından bu yana neredeyse bir milyon satış ile vurgulanan B-segmentinde başarılı varlığını devam ettiriyor. Yeni modelin önemli amaçları ayrıca, daha geniş bir kitleye Hyundai Motor kalitesini Avrupa’ya açmak marka algılarını geliştirmek ve Avrupa’da Hyundai’nin stratejik odak noktası yaratmaktır.

Yeni Kasa i20 tasarlanırken özellikle Avrupa’da geliştirilen teknikler ve Avrupalı tüketicilerin ihtiyaçlarını nasıl karşılandığı dikkate alınmıştır. Özellikle altı çizilerek üç önemli özellik sınıfının lideri bir iç mekan, yüksek teknoloji ve konfor artırıcı özellikler ve zarif tasarımı ön plana çıkmıştır.

Hyundai’nin üçüncü nesil B-segmenti araç Getz, ilk Avrupa’da tanıtıldı 2002 yılından bu yana şirket için önemli bir adım vurgulamaktadır. Yeni Nesil Hyundai i20 Yeni Nesil i10 ve Yeni ix35 dahil modelleri tarafından örneklenen beklentilerin ötesinde bir değer olarak ilkelerine sadık kalmıştır. Bu son aracın lansmanı da Avrupa’da son beş yılda her Hyundai modeli gibi yenilendi. Ekim ayında 2014 Paris Motor Show’da lansmanını yapıyor ve aynı ay içerisinde üretimine giriyor, Yeni Nesil i20 Kasım 2014 itibaren Avrupa’da satışa sunulacak.

Yeni Hyundai i20 daha uzun, alt ve önceki modele göre daha geniştir. Yeni Nesil i20 Rüsselsheim, Almanya’daki Hyundai Motor Tasarım Merkezi kaleme alınmıştır. Yeni modelin karakteri zarif hatları ve ona cesur ve sofistike bir görünüm veren bir heykel profili ile, şirketin akışkan Heykel tasarım felsefesinden esinlenmiştir. Yeni Nesil i20 üzerine, Hyundai Motor’un kilit eleman altıgen ızgara LED gündüz farları ile şık bir fonksiyonlu farlar akar.

 

Yeni Kasa Hyundai i20 2015 Resimleri

 

 

Yeni Kasa Hyundai i20 2015 Videosu