Yeni Kasa Ford Fiesta 2014

Ford-Fiesta_2014_3

2012 Los Angeles Auto Show’da tanıtılan yeni Ford Fiesta, öngörülen 40 mpg-artı yakıt ekonomisi değerlendirmesinde sürücüleri memnun edecek gibi gözüküyor. Heyecan verici yeni görünümü ve eğlenceli hale getirmek için özel özellikleri ve teknolojisi ile küçük araba piyasasında büyüklük kazanmıştır.

Bu Fiesta ile hedef yakıt verimliliği konusunda lider bir araba yapmak ve performans açısından oldukça yeterli bir otomobil yaratmaktı.

Yakıt verimliliği ve eğlenceli,

Bugüne kadar en dramatik ve belirgin Ford Fiesta motor ® Ford’un patentli yeni 1.0-litre EcoBoost liderliğindeki rakipleri ile arasında ki farkı açacak gibi gözüküyor. Zaten Avrupa’da Yılın Popular Mechanics 2012 Atılım Ödülü ve Motor Teknolojisi International’ın Uluslararası Motoru için seçilen bu simgesel motora, 40’tan fazla mpg verilmesi bekleniyor. Bunun üzerine Ford Fiesta, Amerika’nın en yakıt-verimli hibrit olmayan Subcompact olduğu tahmin ediliyor ve en yakıt tasarruflu otomobilleri arasında gösteriliyor.
1.0-litre EcoBoost ve küçücük boyutu pompası sayesinde nakit tasarrufu ediyor. Motor hacmi (motorun boyutu) her litre için 123 beygir gücünde, 1.0-litre EcoBoost (litre başına 108 beygir gücü) bir Lamborghini Aventador boyutu için daha fazla güç sunuyor.

Küçük ve akıllı,

Yeni EcoBoost motora ek olarak, Ford Fiesta sürücülerine bağlı mükemmel bir dünya sunuyor. Untethered sürüş deneyimi vermek için teknoloji ve özellikleri ile best-in-class paketi sunuyor. Geliştirilmiş ses kontrol özellikleri 6.5-inç dokunmatik ekrana sahip yeni MyFord Touch ® navigasyon sistemi, iletişim ve eğlence fonksiyonları için sürücülere her zamankinden daha fazla seçenek sunuyor.

Yeni Kasa Ford Fiesta 2014 Resimleri

 

 

Yeni Kasa Ford Fiesta 2014 Videosu

2014 Yılında Satışı Devam Eden Fiesta Modelleri

Ford Fiesta 1.0 EcoBoost Titanium
Ford Fiesta 1.0 EcoBoost Titanium Powershift
Ford Fiesta 1.25 Trend
Ford Fiesta 1.25i Trend X
Ford Fiesta 1.4 Titanium
Ford Fiesta 1.5 TDCi Titanium
Ford Fiesta 1.5 TDCi Trend
Ford Fiesta 1.5 TDCi Trend X
Ford Fiesta 1.6 Titanium Powershift
Ford Fiesta 1.6 Trend Powershift
Ford Fiesta 1.6i Trend X Powershift