Yeni Ford Transit Connect (2014) Özellikleri, Donanımı ve Yorumları

Ford Transit Connect 2014-01

Yeni Ford Transit Connect Van operatörleri sınıfının lideri yakıt ekonomisi ile yük taşıma yeteneği ve dayanıklılık sunuyor. Yeni modelin teslimatlarına 2013 sonunda başlanması planlanıyor.

Ambiente, Trend ve Sınırlı ikili yolcu koltuğu ve standart klima sunan popüler Trend modeli ile, dizi döşeme vardır. Transit Custom ve Transit Courier ve önümüzdeki 2 tonluk Transit modelleri 2014 yılında lanse edilmesinin yanında Transit Connect, tüm dört güçlü Transit serisinin bir parçasıdır.

Ford güncel Transit Connect’in tokluk ve güvenilirlik almıştır. Yakıt verimliliği için önemli iyileştirmeler yapılmış yeni akıllı bagaj bölmesine özellikler eklenmiş ve dinamik yeni bir stil oluşturulmuştur. Türkiye’de Ford Otosan mühendislik ekibi ile birlikte Avrupa’da Ford’un ticari araç geliştirme merkezi de bir Ford global ürün stratejisi kapsamında geliştiriliyor. Tamamen yeni Transit Connect Valencia, İspanya’da Ford’un devlet -of-the-art üretim tesisinde üretiliyor. Avrupa, Kuzey Amerika ve diğer dünya pazarlarında satışa sunuluyor.

Transit Connect ön bagaj bölmesinin alanı dahil olmak üzere 2,9 m3 ve tam perdesinde 3.6 m3, veya 3.7 m3 ve 4,4 m3 toplam hacimleri ile ferah ve pratik bir yükleme alanı sunuyor. 1,000 kg maksimum yükleri ile sınıfın iyi araçlarından gösteriliyor.

Binek otomobil gibi birçok rakiplerinin aksine, tüm yeni Transit Connect modellerinde, zorlu testlere maruz kalıyor. 5 milyon km (3 milyon mil) eşdeğer kapsayan, Ford’un ultra sıkı ticari araç test ve dayanıklılık standartlarına tabi olmuştur. Transit Connect kullanıcıları ile sert gerçek dünya filosu koşullarında 400.000 km (250.000 mil) testine tabi olmuştur.

Yeni Ford Transit Connect Resimleri

Yeni Ford Transit Connect 2014 Çeşitleri

 

Ford Transit Courier Kombi Van 1.5 TDCi

Ford Transit Courier Van 1.5 TDCi Trend

Ford Transit Courier Van 1.6 TDCi Deluxe