Toyota Auris Touring Sports

Toyota Auris Touring Sports 2013-07

Toyota segmentinin en iyi yükleme alanının ve işlevselliğinin Yeni Toyota Auris Touring Sports ile şık tasarımı birleştiren güçlü bir otomobil olarak karşımıza çıkmıştır. Benzinli ve dizel alternatifleri ile tüketicinin isteklerine cevap vermektedir.

Yeni Toyota Auris Touring Sports modelinde müşterilere Toyota’nın Easy Flat özelliği bulundurmaktadır. Tek dokunuşla katlanabilir arka koltuklar, çift seviyeli bagaj bölmesi, katlanır silindir tipi bagajı ile sürücülerin beğenisini kazanmıştır. Bu üstün bagaj kapasitesi segmentinin en iyi işlevselliği ile eşleştirilir.

Vagon gövde stili ile şu anda filo pazarında satışların % 75 ile, C-segment pazarının % 25’ini temsil eder.

Toyota Auris Touring Sports modelinde 2.600 mm dingil mesafesi ve 10.4 metre dönüş çapı paylaşarak, Toyota Auris Touring Sports 285 mm daha uzun hatchback yapılarak yükleme alanını arttırılmıştır. Bu fonksiyonel özelliklerin pratiklik açısından ayrıca bir torpido gözü, bir güneş gözlüğü tutucusu, askılık ile sürgülü orta konsol kol dayama dahil depolama alanlarda cömert bir dizi ile takviye edilir ve gösterge paneli ve küçük eşyalar için arka orta konsol depolama alanı mevcuttur.

Toyota Auris Touring Sports Resimleri

2014 Yılında Satış Hattında Olan Toyota Auris Touring Sports Modelleri

  • Toyota Auris Touring Sports 1.4 D-4D Advance
  • Toyota Auris Touring Sports 1.4 D-4D Advance Skypack
  • Toyota Auris Touring Sports 1.4 D-4D Premium
  • Toyota Auris Touring Sports 1.6 Advance Multidrive S
  • Toyota Auris Touring Sports 1.6 Advance Skypack Multidrive S
  • Toyota Auris Touring Sports 1.6 Premium Multidrive S