Opel Astra Sports Tourer (2011 ve sonrası)

Opel Astra Sports Tourer 2011-01

 

Yeni Opel Astra Sports Tourer sahiplerine bir araçta olması gereken profesyonellik ve özel kullanımı birleştirmek için esneklik veren, kompakt wagon segmentine stil, pratiklik ve çevre dostu teknoloji getiriyor.

Daha büyük Insignia meslektaşı gibi aynı Opel tasarım DNA’sını ve Sports Tourer adını paylaşarak, Opel Astra Sports Tourer da birinci sınıf kalite ve fonksiyonellikte benzer bir odak tanıttı. Geniş bir kargo taşıma kapasitesine ulaşırken, Astra hatchback tüm yaygın alkışlanan özelliklere sahip bir kabin mevcuttur. Bir düğmeye dokunarak arka koltukları yatar gövde tasarımı kadar 1.550 litre arasında etkileyici bir yük hacmi sağlayan bagaj kısmı da mevcuttur. Bu yeni FlexFold arka koltukları gibi akıllı, lüks özellikleri ile tamamlanmaktadır.

Opel Astra Sports Tourer’ın atletik görünümü aynı derecede atletik sürüş özellikleriyle desteklenmektedir. Yeni vagon hatchback benzeriyle aynı yenilikçi arka süspansiyonu ve mekatronik FlexRide şasi paylaşıyor. Böyle adaptif ön farları ve medikal olarak onaylanmış ergonomik ön koltukları ile diğer sınıfındaki lider otomobiller gibi eğlenceli konforlu bir sürüş sunmaktadır.

Opel Astra Sports Tourer  Resimleri

Opel Astra Sports Tourer Videosu

Opel Astra Sports Tourer Çeşitleri

Opel Astra Sports Tourer 1.4 Sport Active Select

Opel Astra Sports Tourer 1.6 CDTi Sport