Opel Adam 2013 Özellikleri, Açıklaması Ve Yorumlar

 

Opel Adam 2013-06

2013 yılından itibaren tüm yeni Opel Adam modelleri mevcut bayilerde ve  yollarda bir izlenim vermeye başlayacak. Opel’in şık, kentsel küçük otomobil yapısı ve bireyselleşme şampiyonu Eylül ayında Paris Motor Show’da tanıtılmaya başlanacak. Hemen hemen her Adam modelini benzersiz kılan özelleştirme için neredeyse sınırsız potansiyele sahip modern, cesur ve renkli bir görünüm sağlıyor.

Tüm yeni Adam ile Opel’in artan yaşam tarzı A-segmentine giriyor. Kısa ve güçlü destekli, Adam neredeyse 3.70 metre uzunluğunda ve 1.72 metre genişliğinde (aynalar hariç) bulunuyor. Korkak bir üç-kapılı hatchback, kentsel ortamlar için idealdir. Onun sürüş dinamikleri, aynı zamanda eğlenceli ve çeviklik odaklanmak şasi ve direksiyon ayarları sayesinde şehir dışında parlıyor. Kabinin içinde, Adam prim esintili bir ortamda dört kişilik oturma şansı sunar. Ön yolcu küçük bir araba için alışılmadık roominess yüksek derecede zevklidir. Adam’in kokpit renkleri, dekorları, şık headlineri ve ışık efektleri geniş bir seçim ile sahibinin zevkine göre bireysel olabilir.
Opel Adam da üst kesimlerinden prim teknolojileri sağlar. Arabada sahibinin smartphone entegre bilgi-eğlence sistemi onboard yeni IntelliLink’e (Android ve Apple iOS) en iyi bağlanan küçük araba yapar. Adam doğal, kentsel çevre için özellikleri idealdir.

Opel Adam 2013 Görselleri

 

Opel Adam 2013 İç Dizayn Videosu

2014 Yılında Satışı Devam Eden Opel Adam Modelleri

Opel Adam 1.2 Glam
Opel Adam 1.2 Jam
Opel Adam 1.2 Slam