Hyundai Elantra 2014 Model

Hyundai Elantra-02

 

Ödüllü Hyundai Elantra, geniş tasarım yükseltmeleri ve yeni spor kaplamasıyla daha güçlü bir GDI motoru ile 2014 model olarak karşımıza çıkmıştır. Elantra ALG Kalıntı Değer Ödülünü üç kez kazanmıştır. Garanti ve güvenlik özelliklerini korurken yeni özellikler de ilave edilmiştir. Toplamda, 75’den fazla Elantra büyük alt sistemleri, yeni ya da yeniden tasarlanmış bulunmaktadır. Tüm yeni 2014 Elantra modelleri 2013 Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı.

2014 model yeni kasa Elantra Sedan iç tasarım yükseltmeleri ile birlikte, tüm ön ve arka dış tasarımlarını yenilemiştir. Geniş bir teknoloji imkanı sunmak için tüm Elantra Sedan serisinde için ergonomiyi geliştirmek amaçlanmıştır. Sport-tuned direksiyon ve süspansiyon kalibrasyonları, yeni Elantra Sport tutuşunu keskinleştirmek bunlardan bazılarıdır.

2014 Elantra yeni teknolojileri, basit kullanıcı arayüzleri, geliştirilmiş ses tanıma komutları, geliştirilmiş navigasyon ekranları ve mevcut Pandora internet radyosu özelliği yeni navigasyon ve ses teknolojisi, uygulaması içerir. Ayrıca 2014 model Elantra Sedan yeni Hyundai Mavi Bağlantı ve Güvence Bağlı Bakım güvenliği, hizmet ve bilgi, eğlence telematik sistemi kuruludur.

2014 model Hyundai Elantra’nda dış tasarım değişiklikleri bir dizi aldı. 2014 Hyundai Elantra ön ve arka stil daha istikrarlı, dengeli bir görünüm için değiştirilmiştir.

 

Hyundai Elantra Detaylı İç Dış Resimleri

Hyundai Elantra Detaylı İç Dış İnceleme Videosu

2014 Yılında Satış Hattında Olan Hyundai Elantra Çeşitleri

 

Hyundai Elantra 1.6 CRDi Elite AT

Hyundai Elantra 1.6 CRDi Style

Hyundai Elantra 1.6 CRDi Style AT

Hyundai Elantra 1.6 CVVT Elite AT

Hyundai Elantra 1.6 CVVT Style