• Home »
  • Ford »
  • Ford Tourneo Custom (2013/ 2014) Özellikleri, Donanımı ve Yorumları

Ford Tourneo Custom (2013/ 2014) Özellikleri, Donanımı ve Yorumları

 

Ford Tourneo Custom-01

2012 yılında Avrupa’da ve diğer global pazarlarda satışa girdiğinde dinamik yeni Ford Tourneo Custom, daha şık ve araba gibi tasarımı ile ailelerin dikkatini çekerek ön plana çıktı.

Onun dramatik yeni görünümü, otomobil benzeri iç tasarımı ve sürüş dinamikleri ile akıllı teknolojileri ve üstün yakıt ekonomisi, Ford Tourneo Custom’u ön plana çıkartıyor. Kişisel kullanım, yaşam tarzı ve yönetici mekik müşterilerinin yeni nesilde ilgisini çekecek gibi gözüküyor.

Dinamik yeni tasarım,

Araç hala büyük olsa bile, güçlü bir hareket duygusu üreten, gelişmiş, modern görünüm ile Ford Tourneo Custom, Ford’un kinetik tasarımı binek otomobil olarak aynı dinamik karakteri barındırıyor. Sportif duruşu, cesur yükselen omuz çizgisi ve gömme cam ile Ford Tourneo Custom bu sınıfa taze ve heyecan verici araba olarak giriş yapıyor. Kinetik tasarım özellikleri Ford Tourneo Custom’un arkada ayırt edici kalın trapez ızgarası, güçlü ve kaslı omuz çizgisi, belirgin tekerlek dudakları ve pencere hatları dahil olmak üzere eşsiz karakterini göstermede yardımcı oluyor.

Sekiz ya da dokuz koltuk konfigürasyonları mevcuttur. Ford Tourneo Custom, 2933 mm’lik dingil mesafesi, kısa versiyonu için (SWB – 4.97 metre toplam uzunluğu) seçenek sunuyor ve 3300 mm’lik uzun dingil mesafesi (LWB – 5.34 metre toplam uzunluğu) sağlayan iki tipte de kişi ve bagaj için yer aynıdır. LWB sürümü ek uzunluğu, üçüncü koltuk sırasının arkasında ekstra bagaj alanına çevrilir. İki metre yükseklikte bulunan Ford Tourneo Custom da rahat bir şekilde otopark yükseklik sınırlarına uymaktadır.

Ford Tourneo, Custom modelleri için çalışan geliştirilmiş düşük seviyeli adım erişimi için kapılar altında kurulları yanı sıra, güçlü bir görsel farklılaşma ile standart olarak sürgülü kapılar sunuyor. Bir Liftgate arkada standart olarak bulunmaktadır.

 

Ford Tourneo Custom Resimleri

 

Ford Tourneo Custom Çeşitleri

 

  • Ford Tourneo Custom 300L Titanium
  • Ford Tourneo Custom 300L Titanium Plus
  • Ford Tourneo Custom 320S Trend