• Home »
  • Ford »
  • Ford Ranger (2012 ve sonrası) Özellikleri, Donanımı ve Yorumları

Ford Ranger (2012 ve sonrası) Özellikleri, Donanımı ve Yorumları

Ford Ranger 2012-04

 

Tüm yeni Ford Ranger 2010 Avustralya Uluslararası Motor Show’ da dünya lansmanını yaptı. Tüm yeni Ranger modelleri güçlü varlığı ile kamyonet sahiplerinin ekstra ilgisini çekti. Yetenek ve dönüştürülmüş bir kamyon olarak deneyimi sunmak için sürücülere vaat ediyor.

Olağanüstü çekme yeteneği güç ve güvenlik özellikleriyle etkileyici bir hal alıyor. Yeni nesil Ford Ranger berrak bir kesimin lideri olarak karşımıza çıkıyor. Bu kamyonetin muazzam yeteneği sadece Ranger mirası üzerine değil, aynı zamanda kamyon sahipleri bir arabada bulabileceği genişliği, konforu ve özellik dolu içi ile sofistike sürüş deneyimi sağlıyor.

Şirketin One Ford girişimi altında ortaya çıkan ve Mazda kendi segmentinde en yüksek teknoloji arasında, Ford Ranger Ford’dan bir all-yeni global kompakt kamyonet platformu sunuyor. Yeni nesil Ford Ranger önceki iki nesil kompakt kamyon platformları tamamen değiştirip dünya çapındaki müşterilerine yeni bir yüz sunmak için uğraşıyor.

Yenilik üzerine kurulmuş Ford Ranger segmentinde teknoloji ve özellikler listesinde liderliğe sahiptir. Yeni Dikiz Kamera Sistemi de dahil olmak üzere, Arka Park Yardımı, Römork Kontrolü ve Adaptif Yük Kontrolü ön plana çıkmaktadır. Ford önümüzdeki aylarda yeni Ford Ranger modelinin başka özelliklerini de ortaya çıkarmaya planlıyor.

Beş kıtada ve 180’den fazla pazarlarda satışa çıkacak olan, Ford Ranger kompakt kamyon tam bir aile arabası olarak sunulacak. Üç farklı kabin gövde stilleri, 4×2 ve 4×4 drivetrains, iki sürüş yüksekliği ve beş serisi seçenekleri ile pazara giriş yapması bekleniyor.

 

Ford Ranger Resimleri