2015 Model Honda CR-V

 

Honda CR-V 2015-01

Honda CR-V, Amerikan otomobil alıcıları tarafından bir yıl boyunca en favori otomobili seçilmiştir. Tüm zamanların en çok satan giriş SUV modelidir. Honda CR-V yeni bir dünya Düşler Teknoloji motoru ile, 17 yıllık tarihinin en önemli orta modeli döngüsünü yeniden tasarlamıştır. Önemli ölçüde dış ve iç tasarım geliştirilmiş ve yeni standart ve mevcut özellikler korunmuştur. Tasarım dışında güvenlik ve sürücü destek teknolojileri yeni Honda algılama paketinin bir parçasıdır.

2015 CR-V’nin yeni Dünya Düşler Teknolojisi motor, i-VTEC motoru, G-tasarımı performans ve seyir etkinliğini artırmıştır ve önemli yakıt verimliliği artışı olmuştur.

Honda CR-V zaten etkileyici olan işlevselliğini yeniden yapılandırılma yapılmıştır. Orta konsolda, yeni arka konsol ısı havalandırma kanalları ve kullanılabilir 7-inç dokunmatik ekran mevcuttur. Ekran ses telematik arayüzü dahil olmak üzere birden yükseltmeleri ile geliştirilmiştir. Yeniden tasarlanmış yüksek kaliteli ve yüksek teknolojisi ile iç yenilikler 2015 model Honda CR-V’nin gelişmişliğini arttırmak için yapılmıştır. Yeni tarzı ile ön ve arka kaporta, aynalar ve jantlar da dahil olmak üzere dış tasarım değişiklikleri, Honda CR-V benzersiz Honda tarzı ile saldırgan ve cesur bir görünüm katmaktadır.

2015  Honda CR-V Detaylı Görselleri

 

2015  Honda CR-V İç Dış Detaylı İnceleme Videosu

Satış Hattında Olan Honda CR-V Çeşitleri

Honda CR-V 1.6 Dream

Honda CR-V 1.6 Elegance

Honda CR-V 1.6 Premium

Honda CR-V 2.0 Executive Otomatik Vites