2015 Model BMW M6 Coupe Özellikleri

BMW M6 Coupe 2015-04

 

Yeni BMW M6 Coupe, yeni BMW M6 Cabrio ve yeni BMW M6 Gran Coupe daha da bilenmiş, iyi çözümle genel kavram körüklediği bu başarı hikayesinde yeni bir bölüm yazmaya hazır hale getirildi. Onlar bile kendi atletik ve dinamik bir görünümü bir tekerlek sayesinde olmadan önce yeni BMW M6 Coupe, yeni BMW M6 Cabrio ve yeni BMW M6 Gran Coupe yüksek performanslı kimliklerini duyurdu.

Yeni, standart olarak sunulan LED farlar ile ön uçları hemen açıkça geniş hava girişlerine sahip olduğu M özel çift çubuk böbrek ızgarası ve göz alıcı ön apron olduğunu görmek ilk bakışta dikkatleri çekmektedir. Yan etekler ve özel dövme 19 inç M hafif alaşım jantlar ile güçlü heykel bir görünüme sahip olmuştur.

BMW M GmbH sportif ve lüks yüksek performanslı özünde de yeni BMW M6 Coupe, yeni BMW M6 Cabrio ve yeni BMW M6 Gran Coupe modelleri mevcuttur. Burada ayırt edici anahtar unsurlar M vites kolu, özel M gösterge paneli, M deri direksiyon simidi, siyah panel görünümlü orta konsol ve BMW Head-Up Display M versiyonu oalrak karşımıza çıkmaktadır.

Olağanüstü performans ile birlikte yeni BMW M6 Coupe, yeni BMW M6 Cabrio ve yeni BMW M6 Gran Coupe olağanüstü verimliliği dikkate değer 4.4 litre turbo V8 motor tarafından desteklenmektedir. Aynı zamanda M turbo motor, mükemmel yakıt ekonomisi için son derece verimlidir.

 2015 Model BMW M6 Coupe Görselleri

 

Yeni BMW M6 Coupe Detaylı İnceleme ve Test Sürüşü Videosu