2014 Renault Captur

Renault-Captur_2014-54

 

Renault Captur Renault’nun yeni kentsel crossover araba modeli olarak piyasaya giriş yapmıştır. Geniş tekerlekleri, cömert zemin mesafesi, geniş izler, komisyonlu akıcı hatlar ve kendine özgü fonksiyonları vurgulamak için öne-set cam MPV, SUV ve hatchback gibi eşsiz karışımları Renault gerçeğini ön plana çıkarmıştır. Renault Captur geniş aile arabası olmak için mükemmel seçim olduğunu kanıtlanımştır. İki-tonlu üstyapı, renkli tekerlekler, ışık ve karanlık iç trim, döşemelik kumaşlar ve grafik motifleri ile birçok permütasyonu bir arada bulunduruyor. Captur zevkleri ve arzuları özellikle geniş bir yelpazeye hitap edecek gibi gözüküyor.
Renault tasarımcıları tarafından yaratıcı, özgürlük kombinini ön planda tutan ve iç mekan tasarımları gerçekleştirmiştir. Sadece fraksiyonel uzun Yeni Clio daha kompakttır. Renault Captur özellikle geniş olmasına rağmen bagaj kapağına kadar uzanan sürgülü arka koltuk , 455dm3 maksimum taşıma kapasitesine sahip yolcu ve bagaj için ideal yer sağlar. 11 litre yer tutan çekmece tipi torpido gözü ve çıkarılabilir koltuk durumu ile sürücünün rahat ulaşılması hedeflenmiştir. Yolcu kabininde yapılan ustaca yenilikler gerçek bir kullanıcı dostu olarak gösterilen Renault Carpur’u ön plana çıkarmıştır.
Bu arada, Renault R-Link multimedya tablet özellikli otomobil uygulamaları sayesinde giderek genişleyen kütüphanesi ve daha iyi bağlantı hızıyla iyi bir erişim sağlar.

 

2014 Renault Captur Resimleri

 

 

2014 Renault Captur Videosu

2014 Renault Captur Modelleri